Останні події

БПП «Солідарність» висунула Дмитра Лантушенка єдиним кандидатом у мери Сум

Територіальна організація «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в Сумах висунула Дмитра ЛАНТУШЕНКА кандидатом на посаду міського голови обласного центру та оголосила імена кандидатів у депутати Сумської міської ради.

Вперше за останні роки представлення кандидатів відбулося по-справжньому відкрито і без пафосу. Партія «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», що позиціонує себе як абсолютно нова, відкрита, європейська політична сила, довела свій статус, провівши відкриту конференцію в самому центрі міста - у сквері біля Альтанки.

«Сьогодні ми могли б використати практику інших політсил – зібратися в партійному офісі, провести конференцію міської організації і показати яскраву картинку для ЗМІ. Але я пишаюся тим, що ми є абсолютно відкритими і, зібравшись тут, біля символу нашого міста, Альтанки, говоримо про те, що ми є абсолютно іншою командою – з принципами, позицією та конкретною метою», – наголосив, звертаючись до однопартійців, Дмитро Лантушенко.

«Нас об'єднує прагнення змін в місті Суми, бажання докласти зусиль, аби наше місто нарешті стало європейським. При цьому ми не стрясаємо повітря пустими словами, нездійсненними обіцянками, а говоримо лише про ті речі, які будуть зроблені, якщо наша команда отримає мандат довіри від виборців», – наголосив Дмитро Лантушенко.

За його словами, за півтора року на посаді члена виконавчого комітету Сумської міської ради він зрозумів, що знаходиться в опозиції до чинної влади, і чітко визначив для себе, як потрібно рухатися далі, як відстоювати право сумчан на користування зручним комунальним транспортом, на оплату проїзду за справедливими тарифами, на отримання якісних житлово-комунальних послуг тощо.

Суми повинні розвиватися і змінюватися всебічно. Саме тому до міської ради йде команда із 42 професіоналів, які вже заявили про себе в освітянській галузі і медицині, бізнесі і спорті, під час проведення АТО, захищаючи країну. Серед кандидатів у депутати Сумської міської ради – Ольга ВОЛОШИНА, директор школи №3, Анатолій ГОНЧАРЕНКО, в.о.ректора СумДПУ ім. А.С. Макаренка, Валерій ІСМАІЛОВ, командир 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади, Віталій КОРЖ, член збірної команди України з легкої атлетики, Олексій МАКАРЮК, доцент кафедри економіки та бізнес-адміністрування СумДУ, Володимир СТАВНИЧИЙ, хірург дитячої лікарні Святої Зінаїди, та інші. Усі вони – команда Дмитра Лантушенка, яка ставить собі за мету працювати як єдиний механізм, поліпшуючи життя містян.

«Ще одним важливим моментом є те, що міська влада повинна стати прозорою. Мають відійти в минуле підкилимні складання бюджету. Жоден депутат або чиновник не знає краще за сумчан, куди і скільки грошей має виділятися. Міський бюджет буде формуватися тільки за умови громадського обговорення, знизу догори, і не інакше», – підкреслив Дмитро Лантушенко.

Він наголосив, що нова команда повністю перезавантажить владу, створить чіткий генеральний план розвитку міста і не допустить скандальних забудов. «Суми стануть європейським містом з історичним центром без незаконної зовнішньої реклами та МАФів і вийдуть в лідери серед міст України за інвестиційною привабливістю», – запевнив кандидат на посаду міського голови.

«Ми запровадимо нові підходи в сфері інвестування, адже повноцінний стрімкий розвиток міста неможливий без вливань капіталу. У нас є мета: за обсягом залучених інвестицій вивести Суми до першої п’ятірки міст України. Ми гарантуємо бізнесу захист інвестицій, а той, в свою чергу, гарантуватиме розвиток нових Сум: соціальної інфраструктури міста, ЖКГ, доріг, транспорту», – переконаний Дмитро Лантушенко.

«Я впевнений, що місту потрібен новий мер, потрібен новий склад Сумської міської ради і нове обличчя міста. Через місяць нам потрібно зробити один впевнений крок, і тоді Суми стануть маленькою Європою, яку ми створимо разом», – резюмував Дмитро Лантушенко, дякуючи однопартійцям за довіру.

  18 Жовтня 2015 +Коментар | подобається