Останні події

Депутати Сумської міськради вирішили не звітувати перед людьми

Із 43 депутатів, присутніх на сесії міськради, лише 25 висловилися за проект УДАРу «Дорогі депутати». Примітно, що саме голосів фракції ВО «Батьківщина» не вистачило, аби проект рішення набрав силу.

«Можна було припустити такого голосування від багатьох депутатів, але не від найбільшої мерської фракції в міськраді. Лише чотири народні обранці від ВО «Батьківщина» підтримали наш проект, іншим забракло політичної волі», – зазначив голова ініціативної групи, очільник Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко.

За його словами, своїм голосуванням нинішні депутати винесли собі вирок, за п’ять років свого депутатства вони вирішили не звітувати перед своїми виборцями, навіть забракло совісті розказати, які зі своїх обіцянок вдалося виконати, а які пустити по вітру.

«Проект «Дорогі депутати» це не просто ініціатива УДАРу, це більше тисячі підписів сумчан, які висловилися за звітування депутатів. Це, так званим народним обранцям, треба пам’ятати», – наголосив Дмитро Лантушенко.    

  13 Серпня 2015 +Коментар | подобається