Останні події

ОПОРА: Сугоняко найчастіше серед нардепів від Сумщини спілкується зі своїми виборцями

Про це йшлося під час оприлюднення результатів дослідження громадянської мережі ОПОРА та відвертого спілкування з народним депутатом України, представником групи УДАР Олександром Сугоняко.

За словами директора неурядової організації «Центр досліджень регіональної політики», головного редактора медіа-платформи Sumynews Олександра Хоруженка, в цьому році за підтримки громадянської мережі ОПОРА було проведено моніторинг трьох нардепів від Сумщини з 157, 158 та 159 округів, в наступному році під пильний моніторинг потраплять народні обранці з інших трьох округів.

За словами Олександра Хоруженка, нардеп від УДАРу Олександр Сугоняко є помітною фігурою в себе на окрузі, зокрема активно проводить зустрічі з трудовими колективами та представниками громадського та студентського середовища. В окрузі постійно працюють приймальні депутата. Не пасе задніх «ударівець» і в парламенті. Олександр Сугоняко зареєстрував 9 законопроектів, подав 7 депутатських запитів. В той час, як нардеп від 157 округу Олег Медуниця подав 1 запит, а парламентар від 159 округу Андрій Деркач не подавав жодного депутатського запиту.

У спілкуванні з журналістами Олександр Сугоняко розповів, що вдалося досягти та про плани на майбутнє.

«Більшість законопроектів, які вдалося проголосувати у Верховній Раді – це намагання реагувати на виклики, які виникають у суспільстві, а не законопроекти, які б поклали початок системним реформам», – зазначив нардеп.

На його переконання, серед великої кількості законопроектів, які були прийняті у Верховній Раді є й такі, які виправдали очікування людей, зокрема закон про неприбутковий статус ОСББ та закон «про касові апарати».

Висловив свою думку Олександр Сугоняко і стосовно проголосованого в першому читанні закону про місцеві вибори.

Так, нардеп одностайно переконаний, що вибори мерів міст обов’язково повинні відбуватися в два тури, що ще більше легітимізує обраність нового міського голови.

  13 Липня 2015 +Коментар | подобається