Останні події

Сугоняко один із шести депутатів-мажоритарників відгукнувся на зустріч з громадою

Тема необґрунтовано зависоких тарифів знову стала ключовою. Цього разу на громадських слуханнях, куди й було офіційно запрошено народних депутатів України від Сумщини, які мають безпосереднє відношення до голосування в парламенті.

Окрім п’яти народних обранців, зустріч з людьми проігнорував і міський голова Сум Олександр Лисенко. І це при тому, що обласний центр посідає не почесне третє місце за найбільшими тарифами в Україні.

«Дуже важливо не просто поговорити на емоціях, а конструктивно сформувати закінчені пропозиції, які б можна було внести у законодавство, тим самим вплинути на тарифну політику», – наголосив Олександр Сугоняко.

Для прикладу нардеп навів питання з касовими апаратами. «Тиждень тому підприємці висловили чіткі зауваження до закону про касові апарати, приїхали під стіни парламенту і надали свої пропозиції, які законодавці підтримали. Я готовий стати вашим провідником та рупором у парламенті, ініціювати у Верховній Раді всі пропозиції, які ви надасте», – підкреслив «ударівець».

В свою чергу голова громадської ради при Сумській облдержадміністрації Володимир Михайловськй подякував Олександру Сугоняко за готовність врахувати думки громади та лобіювати їх у парламенті.

За результатами слухань було підтримано та прийнято за основу рекомендації щодо зміни тарифної політики, які в подальшому буде направлено до Верховної Ради України.

  10 Липня 2015 +Коментар | подобається