Останні події

Олександр Сугоняко: «Підписався під зверненням до Верховної Ради про відставку Генпрокурора»

Про це народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко зазначив під час засідання ГО «Майдан», головним питанням якого став вибух у приміщенні ВО «Батьківщина», який правоохоронці вже кваліфікували як терористичний акт.

«Останні події показали, що Чернігівщина, Одещина, Сумщина – це ті регіони, які сепаратисти можуть обрати місцем для терактів. На жаль, це та реальність з якою ми вже зіштовхнулись. І ми повинні мати ту правоохоронну систему, яка буде надійно протидіяти таким злочинам проти людства», – наголосив нардеп.

За його словами,  суспільство більш менш довіряє СБУ, чого не можна сказати про інших силовиків. Назбиралося чимало претензій до міліції, ще більше запитань і зневіри українського суспільства до генеральної прокуратури. Чому «оновлена» прокуратура допустила, що зник Сергій Клюєв і ряд других не чистих на руку чиновників? Це та інші запитання досі без відповіді…

Тому я підписався під зверненням до Верховної Рад про відставку Генпрокурора Віктора Шокіна. І сподіваюсь на відповідну реакцію більшості в парламенті, повідомив Олександр Сугоняко.

Активісти одноголосно підтримали позицію Олександра Сугоняко, адже вже давно діалог між силовиками та громадою просто не відбувається, резонансні справи не розслідуються, винні у злочинах не притягуються до відповідальності.

  7 Липня 2015 +Коментар | подобається