Останні події

Олександр Сугоняко звернувся до жителів Сумщини з нагоди Дня Конституції

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко привітав жителів регіону з Днем Конституції України.

Дорогі земляки!

28 червня ми відзначаємо головне державне свято – День Конституції України.

1996 року Верховна Рада України, висловлюючи волю та прагнення українського народу до власної національної державності, спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала головним оберегом державності і демократії, гарантом незалежності і соборності України, реальною і дієвою основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Відзначаючи сьогодні свято, ми підкреслюємо важливість головного Закону країни та висловлюємо готовність до змістовних змін в Конституції, яка нарешті має стати міцним підґрунтям для реалізації масштабних соціально-економічних реформ, які повинні відбутися в державі.

Демократичний розвиток ніколи не був легким. Тож сьогодні аби перетворити зміст на результат нам усім потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої правової європейської держави.

Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, настане довгоочікуваний мир, зміцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й заможніше життя у власній державі.

Зі святом вас, дорогі сумчани!

  28 Червня 2015 +Коментар | подобається