Останні події

Об’єднана громада – сильна країна

Олександр Сугоняко після піврічного перебування на посаді народного депутата України прозвітував перед виборцями свого 158 округу. Так, сьогодні «ударівець» відвідав Білопілля, де провів низку зустрічей з людьми.

Сьогодні чимало питань хвилює людей та найбільше палких дебатів точиться навколо так званого об’єднання громад, яке вже стало темою № 1 та не на жарт бентежить людей. От і сьогодні найбільше запитань до Олександра Сугоняко було стосовно територіально-адміністративної реформи.

За словами нардепа, «УДАР» підтримує децентралізацію, іншого шляху для України немає. «Спротив виникає, тому що люди взагалі важко сприймають зміни. У нас вже робили децентралізацію. Вона провалювалась, бо не було політичної волі. Я вважаю, нам треба робити серйозні кроки, бо інакше нас ніхто не прийме у ЄС».

«Повністю розумію людей, які розгублені і не розуміють переваг від об’єднання громад. Та мушу наголосити, що ніхто силоміць громаду не збирається «колективізувати» і конфігурації об’єднань визначають не верхи, а сама громада, яка вирішує з ким їй краще укласти союз. В свою чергу, наголошував і продовжую наголошувати – готовий запропонувати зміни до закону про об’єднання громад у Верховній Раді, але перш за все радив би всім більш досконало вивчити новоспечений закон», – зауважив Олександр Сугоняко, звертаючись до людей.

Також «ударівець» зробив акцент на тому, що закон не змушує громаду «пожиттєво» об’єднуватися з іншою громадою, якщо після об’єднання людей щось буде не влаштовувати, вони можуть вийти та приєднатися до іншої громади.

«Україна вже стала на шлях європейського розвитку і нам потрібно відповідати критеріям ЄС, бути європейцями, хоча б для того, щоб в співпраці з європейськими партнерами отримувати кошти на розвиток сіл, яких щороку стає менше на карті Сумщини», – наголосив Олександр Сугоняко.

  26 Червня 2015 +Коментар | подобається