Останні події

Лантушенко: «Владі треба займатися не популізмом, а на правовій основі захищати права громадян»

На цьому наголосив член Сумського міськвиконкому, голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко після позачергового засідання міськвиконкому.

Власне позачергове засідання виконкому було скликане через інцидент, який стався на минулому тижні з КП «Сумижитло». Керівництво КП «Сумижитло» підготувало несподіваний сюрприз для городян. Тільки що вступив на посаду в.о. директора підприємства Сергій Гетьман, який призначений розпорядженням мера 21 травня, як вже 25 травня самовільно підписав 4 договори з компаніями «Сумистройтех», ТОВ «Сумитехнобудсервіс», ТОВ «Сервіс ресурс», «Рембуд» на обслуговування будинків та прибудинкової території, яка знаходиться на обслуговуванні КП «Сумижитло». Фактично, порушуючи статут підприємства, пан Гетьман самостійно розділив ринок послуг ЖКГ між 4 приватними ЖЕКами.

За словами Дмитра Лантушенка, цілком зрозумілою є реакція міськвиконкому на дії Сергія Гетьмана, але самочинно приймати рішення про «нікчемні правочини» КП «Сумижитло» сумські чиновники не в праві, таку оцінку, згідно чинного законодавства, може дати лише суд.

«КП «Сумижитло» давно вже втратило довіру у сумчан, тільки за півтора місяці змінилося 4 керівника, а справи на підприємстві не покращилися. Приймаючи сьогодні декларативні рішення для телекамер, які суперечать чинному законодавству, неможливо змінити ситуацію. Варто або звернутися до міськради, а бо до суду», – переконаний Дмитро Лантушенко.

Після годинного обговорення вирішили змінити формулювання і визнати договори КП «Сумижитло» неправомірними, а не нікчемними, як було записано раніше. КП «Сумижитло» рекомендували звернутися до суду про розірваність договорів.

За проголосували 7 членів виконкому, Дмитро Лантушенко утримався.

  2 Червня 2015 +Коментар | подобається