Останні події

Сумська міськрада розгляне проект «ударівців»

Члени ініціативної групи одноголосно підтримали рішення направити проект «Дорогі депутати» на розгляд та затвердження депутатським корпусом на найближчій сесії Сумської міської ради.

«Ми вийшли на фінішну пряму, 12 травня нас було зареєстровано в сумській міськраді, як ініціативну групу, наразі ж, ми під час жвавої дискусії більшістю голосів підтримали наш проект, який найближчим часом буде направлено для розгляду в Сумську міськраду», – поінформував секретар ініціативної групи, голова виконкому Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Лапа.

За його словами, своїм голосуванням за ініційований нами проект депутати мають пройти свого роду екзамен на прозорість та відкритість перед виборцями, або погодитися звітувати перед людьми, або публічно визнати свою неспроможність.

«Ми пропонуємо затвердити єдину форму для звіту всіх депутатів. До того ж, звітування має відбуватися не менше двох раз на рік. Пропонуємо звітування з 1 по 31 січня та з 1 по 31 липня», – повідомив «ударівець».

  20 Травня 2015 +Коментар | подобається