Останні події

Рік без Сергія Лихмана

Сумські «ударівці» пікетували управління УМВС в Сумській області з вимогою пришвидшити хід розслідування справи зникнення голови Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Лихмана.

«Ми зібралися, аби нагадати міліції, органам прокуратури, що саме рік тому, за досі нез’ясованих обставини, зник голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Лихман, який на той час очолював обласний передвиборчий штаб кандидата в Президенти України Петра Порошенка», – наголосив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко.

За його словами, Сергій Лихман був першою людиною в області, який на той час був представником чинного Президента. Сьогодні пройшов рік, проте ані його сім’я, ані його близькі, ані однопартійці нічого не знають ні про місце перебування Сергія, ні про обставини розслідування цієї резонансної справи. Ми віримо, що Сергій Лихман обов’язково повернеться і вимагаємо від правоохоронців надати інформацію про нові подробиці у справі.

«Своєю акцією хочемо нагадати правоохоронцям, що ми не опускаємо руки та чекаємо від них зрушення у справі пошуку Сергія Лихмана. Результативних дій від правоохоронців чекає не тільки сім’я Сергія, а й сотні однопартійців по всій області», – зазначила голова виконкому Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Інна Сопітько.

Підтримати «ударівців» прийшов і громадський активіст Михайло Подолін, який нагадав представникам МВС, що саме завдяки мужності та послідовності Сергія Лихмана під час революції Гідності відбулася зміна керівництва міліції Сумщини і нинішнє керівництво МВС в Сумській області отримало свої керівні посади, а тому міліціянти мають докласти максимум зусиль для пошуку «ударівця».

В свою чергу, прес-секретар Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ольга Панфілова закликала всіх не спекулювати на справі зникнення Сергія Лихмана та не розпускати безпідставні чутки про нібито інсценіровку зникнення очільника «ударівців», адже все це болісно сприймають близькі люди Сергія Лихмана.

Загалом же, на захід зібралися близько 100 чоловік, серед яких члени сім’ї, родичі та однопартійці зі всієї області Сергія Лихмана.

По завершенню акції «ударівці» поспілкувалися з начальником УМВС України в Сумській області Анатолієм Річкалем про хід розслідування справи зникнення Сергія Лихмана та передали звернення Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» до керівництва УМВС в Сумській області з проханням вподальшому інформувати про нові подробиці у справі. 

  18 Травня 2015 +Коментар | подобається