Останні події

Пам’ятаємо і перемагаємо

Народний депутат України, представник групи УДАР, голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» привітав сумчан з Днем Перемоги.

Вітаю Вас зі святом великої Перемоги! Низький уклін ветеранам, які своїм одвічним подвигом навчили нас любити і берегти мир, але, водночас, не боятися боронити свободу й гідність.

В цей день ми згадуємо мільйони жертв однієї з найстрашніших війн. Ми вшановуємо подвиг тих, хто захищав нашу Батьківщину, хто боровся з фашизмом на фронті і в тилу. Ми пам’ятаємо про їхній подвиг, мужність і жертовність.

Сьогодні, коли ми більше дізнаємося про історію нашої країни, усвідомлюємо, що та страшна війна була в тому числі, і битвою двох тоталітарних систем. Ми переосмислюємо недавні історичні уроки. Віримо: наше суспільство обовязково пройде шлях історичного примирення.

Ще рік тому ми і уявити не могли, що трагічні події війни можуть знову нависнути над країною. Тому в цей нелегкий для України час, коли наша держава зіткнулася із важкими випробуваннями, приклад наших батьків та дідів є безцінним.

Ми перемогли у Другій Світовій війні і кордони України були непорушними 70 років, поки до нас знову не повернулася війна. Цього разу вона прийшла не із заходу, а зі сходу. Уперше за 70 років ми знову стали на захист України, її свободи та територіальної цілісності.

Я вклоняюся світлій пам’яті наших полеглих побратимів, усіх співвітчизників, які не пережили ту велику війну. Від усього серця бажаю усім ветеранам міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму, безхмарного неба і злагоди!

Я твердо вірю в нашу перемогу у Вітчизняній війні 2014 року, в те, що  політико-дипломатичний план спрацює і принесе мир на Донбас і всій Україні. Народ, який пам’ятає звитяги своїх предків – незборимий.

  8 Травня 2015 +Коментар | подобається