Останні події

УДАР вимагає «прозору» закупівлю тролейбусів

Про це у ході прес-конференції щодо можливого прийняття на сесії Сумської міськради 6 травня проекту рішення щодо виділення додаткових коштів на закупівлю тролейбусів зазначив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко.

«Першою нашою перемогою стала реакція міськради на нашу прес-конференцію та прийняття сьогодні рішення на погоджувальній раді про зняття з порядку денного завтрашньої сесії міськради питання про покупку нових тролейбусів, адже згідно чинного законодавства депутати не мають права встановлювати ціни на товари та послуги», – зазначив Дмитро Лантушенко.

Ще нещодавно міська влада хизувалася тим, що незабаром у Сумах з’являться нові 9 тролейбусів. Сьогодні ж, міські чиновники заявляють, що компанія, яка виграла тендер «Богдан Моторс», значно підвищила ціни на тролейбуси. Замість 9 тролейбусів за новими розцінками на виділену суму можна придбати тільки 7. Крім того, вчора було отримано лист про те, що постачальник хоче отримати 50% передоплати.

«УДАР вимагає виконання сторонами умов договору та застерігає депутатів міською ради від розтрачання бюджетних коштів», – підкреслив Дмитро Лантушенко.

«Як мінімум дивним виглядає, чому компанія постачальник не виконує конкретних пунктів договору в якому чітко передбачено ціну за тролейбуси. Присутній в договорі і пункт, який унеможливлює підвищення ціни більш ніж на 10%», – наголосив «ударівець».

Відтак, на момент укладання договору про закупівлю тролейбусів вартість одного «рогатого» була 2 мільйони 590 тисяч гривень, сьогодні ж вона складає 3 мільйони 825 тисяч гривень.

Варто нагадати, що перші тролейбуси мали бути поставлені більше місяця тому. Однак, сумчанам так і не довелося побачити новенькі тролейбуси і тепер невідомо, чи будуть вони взагалі.

«Ще свіжі в пам’яті передвиборні висловлювання Олександра Лисенка про те, що електротранспорту в місті – бути: у Сумах з’являться нові тролейбуси, відкриються нові маршрути, що відповідають реальним потребам городян. Насправді ж, ми бачимо суцільну монополію маршрутного транспорту з подорожчанням вартості проїзду», – зауважив член громадської експертної комісії з транспорту Олексій Федоркін.

  5 Травня 2015 +Коментар | подобається