Останні події

УДАР підтримує соціальну відповідальність бізнесу

Про це під час візиту на Краснопільщину зазначив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко, де поспілкувався з людьми, оглянув потужності агрофірми «Псел» та познайомився ближче з директором підприємства Миколою Калініченком.

«Неодноразово наголошував, що інвестори, які працюють на селі, повинні не лише створювати передумови для зайнятості населення, а й брати участь у розв’язанні соціальних проблем з якими зіштовхуються люди», – підкреслив Олександр Сугоняко.

За його словами, соціальна відповідальність бізнесу на селі це не тільки слова, а й реальні справи, які сьогодні важко даються підприємцям, але, завдяки доброму менеджменту та величезному бажанню змінити щось на краще не тільки для себе, а й для людей – робиться велика справа. Таку справу сьогодні робить агрофірма «Псел», яка забезпечує роботою жителів Миропілля, Великої та Малої Рибиці, Тур'ї.

Агрофірма «Псел» вирощує зернові та технічні культури досить розвинута тваринницька галузь, в своєму господарстві має 200 овець, 500 свиней, 300 корів, на промисловій основі займається вирощуванням риби. Господарство – чи не єдине в області, що спромоглося побудувати в Великій Рибиці власний сучасний потужний зерновий елеватор, потужністю 13 тисяч тонн, в подальшому такий же планується в Миропіллі.

У агрофірми «Псел» є свій погляд щодо переходу на альтернативні види опалення, так вже на 1 червня очікується запуск пілетного заводу, який буде працювати в три зміни.

Окрім робочих місць люди в селах мають мережу магазинів «Псел», сучасну інфраструктуру, школу, дитсадки, дороги з твердим покриттям. Так, зокрема, в Миропіллі зусиллями підприємця облаштовано парк, фонтан, створений сучасний спортивний та дитячий майданчики. Найближчим часом очікується відкриття господарського магазину, перукарні, чоботарської та швейної майстерні, двох саун на дровах, а вподальшому очікується навіть створення басейну на 15 метрів та зимового катка для дітлахів.

Ще один проект, який варто взяти на замітку більшості інвесторам – це підтримка медичних закладів на селі. Микола Калініченко планує запросити на роботу в Миропілля двох молодих сімейних лікарів, збудувати для них сучасне європейське житло, забезпечити високою зарплатою та, що важливо, закупити найсучасніше медичне обладнання, включаючи томограф, апарат ультразвукової діагностики, європейське обладнання для лікування зубів та гінекологічного огляду жінок.

Примітно, що у всіх магазинах агрофірми свіжі хлібо-булочні вироби, які коштують дешевше, аніж в Сумах і це при тому, що на підприємстві створено власну хлібопекарню.

«Можна наводити ще безліч заслуг агрофірми «Псел» та все, як то кажуть, пізнається в порівнянні. Деякі горе-керівники краснопільських підприємств чекають доки потече вода під лежачий камінь, не намагаються відновити виробництво, проводити ефективний менеджмент, тим самим занапащають підприємства, лишають людей робочих місць, а казну нових надходжень», –наголосив Олександр Сугоняко.

На його переконання,соціальна відповідальність агрофірми «Псел» має стати прикладом для інших інвесторів та керівників. З таким підходом перш за все до людей, керівники заручаються підтримкою громади. Свою підтримку, як народного депутата, агрофірмі «Псел» обіцяю і я, підкреслив «ударівець».

«У своїй роботі ми керуємося єдиним принципом – бути відповідальними перед людьми на території яких ми працюємо, створювати комфортні умови для проживання», – зазначив Микола Калініченко.

За його словами, вдвічі приємніше працювати, коли є розуміння з боку керівництва району та області, зокрема увага народного депутата.

«Нам приємно, що Олександр Сугоняко знайшов час, щоб відвідати наше підприємство, а головне під час спілкування ми знайшли розуміння, як далі розвиватися, як спільними зусиллями покращити життя людей», – зауважив Микола Калініченко.

  1 Травня 2015 +Коментар | подобається