Останні події

За підтримки УДАРу сумчани відстояли свій двір

Під тиском громади та «ударівців» підприємець вирішив не розпочинати скандальне будівництво продуктового магазину у дворі будинків по вулиці Металургів, 32.

На позитивній ноті закінчилася історія стосовно забудови одного з дворів Сум. За попередніми домовленостями на зустріч з забудовником зібралося понад 200 мешканців, прибули підтримати людей і активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на чолі з Дмитром Лантушенком, який вже вчора зустрічався з мешканцями будинків.

«Саме ваша думка, як жителів, має бути основоположною і ніхто не вправі диктувати вам, що і для чого будувати перед вашими вікнами», – наголосив Дмитро Лантушенко, звертаючись до людей.

На його переконання, якщо Сумська міська рада підтримала необдумане рішення передати у власність ФОП Биченко приміщення, де колись була дизельна підстанція, то тепер має подумати, як відшкодувати збитки підприємцю, а не потурати йому в будівництві.

Подія викликала справжній резонанс, на місце скандального будівництва приїхав міський голова Олександр Лисенко, який, під тиском громади, був змушений підтримати ініціативу людей.

Як результат було створено ініціативну групу, зібрано підписи на ім’я міського голови з проханням вирішити питання з забудовником.

Жителі підтримали ініціативу УДАРу найближчим часом влаштувати суботник та спільними зусиллями на місці скандального будівництва побудувати дитячий майданчик.

  29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається