Останні події

Тарифи не повинні перевищувати заробіток людей

На цьому наголосив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко у ході пленарного засідання 46-ї сесії Білопільської районної ради.

«Сьогодні економічна політика, завищені ціни на енергоносії – питання номер один, влада окрім зовнішньої агресії, викликає внутрішню – у власного ж народу. Адже люди просто не в змозі сплачувати по новим тарифам без індексації зарплат та пенсій», – зазначив Олександр Сугоняко.

«На прохання людей я вже зробив запит до НКРЕ щодо обґрунтованості нових тарифів і якщо виявиться, що тарифи безпідставно завищені – не виключені судові оскарження, які ми будемо ініціювати», – зауважив «ударівець».

Окремо, нардеп зупинився на наболілому питанні для білопільчан – доцільності відновлення постійного пункту пропуску в селі Рижівка.

«Незважаючи на складну політичну ситуацію в країні, не можна роз’єднувати людей, які живуть на самому кордоні сім’ями. Адже, тільки на Великдень, коли пункт пропуску було тимчасово відкрито, кордон перетнуло понад 300 чоловік, тому я буду ініціювати відновлення пункту», – зазначив Олександр Сугоняко.

В свою чергу, голова Білопільської районної ради Валерій Лютий подякував Олександру Сугоняко за постійну співпрацю та увагу до роботи депутатського корпусу.

«Вже зараз можна впевнено заявити, що ми не помилися в виборі народного депутата від нашого району, адже Олександр Сугоняко не шкодує час для зустрічей з громадою Білопільщини, а головне – цікавиться проблемними питаннями і намагається їх вирішити», – зауважив Валерій Лютий.

  29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається