Останні події

УДАР захистить сумчан від незаконної забудови

На цьому наголосив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко, спілкуючись з жителями будинків по вулиці Металургів, у дворі яких один із підприємців хоче побудувати магазин.

Дмитро Лантушенко приїхав до людей аби особисто поспілкуватися з жителями та оглянути місце майбутнього будівництва, де забудовник вже розрівняв землю під будівництво.

«Неприпустимим є те, що без громадських обговорень, не враховуючи побажання мешканців будинків розпочалося будівництво. Як результат, цілком очікуваним є обурення людей, які захищають свій двір, адже без їх згоди жоден кілок не повинен бути забитим в землю», – зазначив Дмитро Лантушенко.

За його словами, перш за все потрібно ознайомитися з документацією, згідно якої був даний дозвіл на будівництво, по-друге, варто розпочати чергування біля так званого будівництва аби не дати можливості забудовнику залити фундамент.

«Ударівець» пообіцяв взяти на особистий контроль питання скандального будівництва та завтра знову зустрітися з мешканцями будинків та забудовником.

«Певна річ, що у дворі, де зараз граються діти буде продаватися не тільки печиво та тістечка, а й спиртні напої, що не може не непокоїти батьків», - зазначила мешканка будинку по вулиці Металургів, 32А Олена.

«В нашому районі безліч магазинів, не потрібно забирати у нас наш клаптик землі, де відпочиваємо ми та наші діти. До того ж, майбутній магазин планують звести на самому дитячому майданчику», – обурюється мешканка будинку по вулиці Металургів, 30 Наталя Григорівна.

  28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається