Останні події

Спитай депутата, що він зробив для тебе

«УДАР» запускає масштабний проект «Дорогі депутати». Таке рішення було підтримане на установчих зборах більшістю голосів ініціативної групи.

«Ми ініціюємо розгляд та ухвалення Сумською міською радою проекту «Дорогі депутати», головна мета якого зобов’язати всіх депутатів звітувати про кожен рік своєї діяльності», – наголосив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко.

За його словами, добігає кінця п’ять років, як було обрано депутатів місцевих рад та чи знають виборці про те, як народні обранці виконали свої обіцянки, що встигли зробити, а про що просто забули.

«В апогеї передвиборчої кампанії кожен з нинішніх депутатів «засипав» людей обіцянками, люди вірили та йшли на виборчі дільниці аби віддати свій голос за того чи іншого кандидата. Тому ми ініціюємо звітування депутатів перш за все перед своїми виборцями», – підкреслив «ударівець».

Для прикладу Дмитро Лантушенко навів так зване звітування депутатського корпусу Сумської міськради, де з 76 депутатів, лише 4 спромоглися опублікувати на сайті міськради свої звіти, які й звітами назвати важко.

«Ми будемо наполягати на нормативному закріпленні порядку та строків звітування депутатів зі стандартною формою для звіту», – поінформував Дмитро Лантушенко.

На думку народного депутата України, представника групи УДАР Олександра Сугоняко, цілком зрозумілою є відсутність звітів депутатів місцевих рад.

«Будучи депутатом-мажоритарником ледь не щодня зіштовхуєшся з бездіяльністю депутатів місцевих рад, адже більшість проблем з якими звертаються люди – це прогалини народних обранців місцевих рад, які виграли щасливий квиток депутатства на найближчі п’ять років та чомусь не квапляться виконувати обіцяне перед людьми», – зазначив Олександр Сугоняко.

Наступним кроком «ударівців» стане реєстрація ініціативної групи, складення та затвердження проекту рішення Сумської міськради «Про звітування депутатів Сумської міської ради».

На переконання Олександра Сугоняко, справжнім тестом на відданість своїм виборцям має стати розгляд проекту рішення в Сумській міській раді та його затвердження більшістю.

  28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається