Останні події

Конотопський «УДАР» роз’яснює людям умови отримання житлових субсидій

Активісти Конотопської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» розпочали інформаційну кампанію «Знай свої права», яка спрямована на підвищення рівня інформування населення про можливість оформлення субсидій на комунальні послуги.

«Ми вирішили долучитися до Всеукраїнської інформаційної акції «Знай свої права», мета якої – поширити інформаційні матеріали про нові субсидії та пояснити людям їхні права щодо соціального захисту від держави», – поінформував голова Конотопської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Шосталь.

За його словами, конопські «ударівці» вирішили перейняти ініціативу від однопартійців, які дали старт акції в Дніпропетровську та розпочати власну інформаційно-роз’яснювальну кампанію.

«Вже сьогодні багатьом конотопчанам не під силу сплачувати по новим тарифам за використаний газ, електроенергію, воду, тому субсидії мають стати суттєвою допомогою при розрахунку. Інша річ, що влада не роз’яснює умови отримання субсидій», – зауважив Олександр Шосталь.

«Ударівці» вирішили не залишати конотопчан наодинці з проблемою та пішли до людей аби розказати їм як саме отримати субсидію, куди звернутися та що при собі мати.

  28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається