Останні події

Проблеми Краснопільщини – у полі зору УДАРу

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко з робочою поїздкою відвідав Краснопільський район.

Свій візит Олександр Сугоняко розпочав з почесної місії – долучився до закладення Алеї пам’яті Героїв України з висаджуванням дерев.

«Заходи такого характеру покликані виховувати, насамперед у молодого покоління, почуття прекрасного, любові до рідного краю та не забувати героїв нашого часу, які поклали своє життя задля нашої свободи», – зазначив «ударівець».

Потім Олександр Сугоняко та очільник Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко відвідали Краснопільську ДЮСШ, де ознайомилися з матеріально-технічної базою місцевої школи та умовами занять юних спортсменів.

Така пристальна увага «ударівців» до спортивного життя Краснопільщини викликана неабияким спортивним потенціалом регіону, адже світ вже давно визнав уродженців Краснопільського району – олімпійських чемпіонок сестер Семеренко, відомого футболіста, а нині головного тренера збірної України з футболу Михайла Фоменка, знаменитого штангіста Леоніда Жаботинського. Насправді ж, не все так барвисто, адже сьогодні юним талантам відточувати свою майстерність доводиться в далеко неспортивних умовах.

«Ударівці» оглянули тренувальний майданчик і резервний стадіон, де і відбуваються заняття майбутніх біатлоністів. Окрім недостатнього фінансування великою проблемою для спортсменів стала будівля, в якій розміщені роздягальня та інші підсобні приміщення. Об’єкт тривалий час не мав офіційного власника, а отже виділяти кошти та проводити ремонт було нікому.

«Наразі одним з виходів зі становища є передача будівлі на баланс лісгоспу, який зможе опікуватися спортивною будівлею, адже та розташована саме на його угіддях», – зазначив Дмитро Лантушенко.

За його словами, незважаючи на складну ситуацію в країні, не можна відкладати проблеми спорту на завтра, залучаючи місцевих бізнесменів, потрібно вже сьогодні покращувати, занедбану роками, матеріально-технічну базу.

«Ми сподіваємося на підтримку, адже дуже важко досягати хоча б найменших висот у спорті, коли є старання дітей, але при цьому відсутнє спортивне спорядження, сучасний спортивний інвентар», – розповіла тренер ДЮСШ, перший тренер олімпійських призерок Віти та Валі Семеренко Світлана Байда.

Олександр Сугоняко разом з головою облдержадміністрації Миколою Клочком зустрілися з адміністративно-господарським активом Краснопільського району.

Нардеп вже став своїм серед краснопільчан, адже, за словами самих таки людей, Олександр Сугоняко зруйнував погану традицію депутатів-мажоритарників попередніх скликань, які після виборів не навідувалися до своїх виборців.

«Приємно здивовані тим, що Олександр Сугоняко сам ініціював зустрічі з нами та підтримує постійний діалог, до того ж, відрадно те, що серед інших парламентарів наші інтереси представляє фаховий юрист, який знається на законотворчій діяльності», – зауважив директор Краснопільської агрофірми «Псел» Микола Калініченко.

У розмові з нардепом люди цікавилися процесом укрупнення територіальних громад, можливим фінансуванням ремонту доріг, спрощенням процедур переоформлення договорів оренди землі, підвищенням закупівельних цін на молоко.

Олександр Сугоняко пообіцяв і надалі підтримувати діалог та запропонував людям надати закінчені пропозиції щодо проблемних питань, які в подальшому можна буде виплекати в законопроекти або зміни до вже існуючих законів.

Зокрема, нардеп закликав краснопільчан при бажанні надати свої пропозиції до законопроекту про підтримку сільгосптоваровиробників, який вже було підтримано більшістю в Верховній Раді в першому читанні, а вже на наступному тижні можливе його голосування вже в другому читанні.

«Не треба гаяти часу, а спільними зусиллями через букву закону покращувати своє життя», – наголосив Олександр Сугоняко.

  16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається