Останні події

УДАР продовжує боротьбу за тариф

Харківський апеляційний адміністративний суд не задовольнив скаргу виконкому Сумської міської ради, натомість залишив без змін Ухвалу про забезпечення позову УДАРу проти підвищення вартості проїзду в маршрутках Сум до 3 гривень.

Про це повідомив член Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Чеботарьов.

«На початку березня Зарічний районний суд міста Суми задовольнив наше клопотання про забезпечення адміністративного позову, шляхом зупинення дії рішення виконкому Сумської міської ради про підвищення тарифу на проїзд у маршрутних таксі до 3 гривень та постановив Ухвалу про забезпечення позову», – поінформував «ударівець».

За його словами, на такий хід справ міська влада відреагувала блискавично. Міські чиновники вирішили шукати щастя у першій столиці Україні, де звернулися до Харківського апеляційного адміністративного суду з проханням скасувати Ухвалу про забезпечення позову «ударівців» та постановити нову ухвалу, яка б лишала в силі правомірність рішення міськвиконкому.

«В свою чергу, ознайомившись з Апеляційною скаргою міської влади ми надали Харківському суду Заперечення на апеляційну скаргу», – зазначив Олександр Чеботарьов.

Відтак, Харківський апеляційний адміністративний суд розглянув Апеляційну скаргу виконавчого комітету Сумської міськради та підтримав саме Заперечення УДАРу.

Таким чином, законність Ухвали про забезпечення позову Зарічного районного суду міста Суми від 6 квітня було підтверджено судом апеляційної інстанції.

«Відрадно, що правова феміда починає повертатися до людей, не йдучи на поводу можновладців. Ми не залишимо право громади відстоювати свої інтереси та не дамо обдурити людей необґрунтованими тарифами аж доки не буде надано дійсно прозорих обрахунків», – підкреслив «ударівець».

  15 Квітеня 2015 +Коментар | подобається