Останні події

Місцевим громадам – більші фінансові преференції

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко подав законопроект № 2583 щодо права місцевих рад здійснювати видатки.

«З метою підвищення самостійності місцевих бюджетів, цим законопроектом пропонується надати можливості місцевим бюджетам понад обсяги міжбюджетних трансфертів здійснювати видатки на заклади освіти та культури за рахунок власного фінансового ресурсу», – розповів Олександр Сугоняко.

За його словами, в Україні має бути посилено проведення децентралізації влади і суттєво розширено повноваження територіальних громад, що передбачає перерозподіл завдань, повноважень і ресурсів на національному, регіональному та місцевому рівнях, підвищення фінансової самостійності місцевих бюджетів, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування.

«Місцеві громади Сумщини повинні мати кошти на утримання і розвиток галузей освіти та культури. Так, аби гідно жити могло кожне село, селище, місто, район. Саме тому у Верховній Раді було зареєстровано законопроект зі змінами до Бюджетного кодексу України», – повідомив «ударівець».

  9 Квітеня 2015 +Коментар | подобається