Останні події

УДАР проти підвищення вартості проїзду в маршрутках

УДАРівці подали заперечення на проекти регуляторних актів щодо підвищення вартості проїзду у маршрутках до 4 гривень, які наприкінці березня було опубліковано на офіційному сайті Сумської міськради.

Реальними справами активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» продовжують відстоювати права сумчан. На цей раз «ударівці» підготували заперечення на проекти регуляторних актів Про встановлення виконавцю послуг ФОП Олефіренко О.І., Про встановлення виконавцю послуг ТОВ «Сумипастранс», Про встановлення виконавцю послуг ФОП Масюк Т.О., Про встановлення виконавцю послуг ПП «Запорожець О.В» тарифу у розмірі 4 гривень на перевезення одного пасажира на міському автобусному маршруті загального користування.

«Уважно ознайомившись з проектами регуляторних актів ми дійшли висновку, що вони є необґрунтованими, невмотивованими та такими, що не відповідають вимогам Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», – поінформував член Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Чеботарьов.

За його словами, така підстава, як приведення тарифів до економічно обґрунтованих не заслуговує на увагу, адже економічне обґрунтування тарифу може бути тільки тоді, коли його підвищення відбувається одночасно зі зростанням заробітних плат, пенсій, стипендій та соціальних виплат. Тільки у такому випадку буде дотриманий такий принцип державної регуляторної політики, як принцип збалансованості.

До того ж, перевізники, як і раніше не вказали яким чином підняття тарифу на перевезення пасажирів буде сприяти покращенню якості та безпеки надання послуг та підтримання у належному технічному стані автотранспортного парку.

«Сьогодні ми звернулися до відділу логістики та зв’язку Сумської міської ради та подали свої заперечення, але на цьому справу не закінчено. Ми будемо тримати питання підвищення вартості проїзду на контролі та чекатимемо на реакцію міської влади», – зазначив Олександр Чеботарьов.

«Ми не збираємося миритися зі спільним свавіллям влади та перевізників, які не враховуючи думки людей, самі вирішують як далі жити в місті, за якими тарифами сплачувати», – наголосив активіст.

  7 Квітеня 2015 +Коментар | подобається