Останні події

Дмитро Лантушенко привітав юних журналістів

Голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», член сумського міського виконкому Дмитро Лантушенко привітав фіналістів XI Всеукраїнського турніру юних журналістів, що відбувся на базі Сумської гімназії № 1.

«Всі ми пам’ятаємо з чого почалася революція Гідності – з посту в мережі Фейсбук відомого журналіста Мустафи Найєма, який закликав людей вийти на Майдан і сказати своє «ні» свавіллю влади», – зазначив Дмитро Лантушенко, вітаючи майбутніх акул пера.

«Ударівець» наголосив, що сьогодні у кожного є реальна можливість перевершити досягнення відомих медійників, досягти вершин журналістики і внести свій вклад в розвиток свободи слова.

Всі команди отримали подарунки від Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та народного депутата України Олександра Сугоняко.

Загалом же, фінал турніру юних журналістів видався напруженим та цікавим. Відтак, перемогу здобули постійні фаворити, господарі змагань команда «Notа Bene», якій не позичати духу боротьби та журналістської майстерності, адже вже вкотре господарі змагань здобувають пальму першості на турнірі.

Цьогорічний турнір мав неабиякий об’єднавчий характер, адже до Сум з’їхалося 11 команд з найвіддаленіших куточків країни. Приїхали до обласного центру і юні журналісти з Краматорська, які в черговий раз продемонстрували, що Україна єдина та неділима. 

  6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається