Останні події

Сугоняко зустрівся з активістами Автомайдану та Євромайдану

У дружній розмові народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко провів зустрічі з активістами громадських організацій Євромайдану та Автомайдану.

«Сьогодні дехто з недоброзичливців закидає мені надмірне спілкування з людьми, проведення непотрібних зустрічей, з чого я приємно радію, адже це означає, що я на правильному шляху, не ховаюся за депутатським мандатом в Києві, а постійно перебуваю серед людей, підтримую діалог з громадою», – зазначив Олександр Сугоняко.

За його словами, зустріч з активістами Єромайдану та Автомайдану – це черговий крок допомогти людям депутатськими запитами у розв’язанні проблем, на які чомусь не реагує влада та пояснити ті процеси, які відбуваються в країні.

Після буремних подій революції Гідності євромайданівці та автомайданівці не відійшли в історію, а стали активними учасниками волонтерського руху на Сумщині. Активісти постійно збирають гуманітарну допомогу для наших бійців на передовій, сприяють в оформленні документів учасників АТО для демобілізованих сумчан, допомагають профінансувати лікування поранених воїнів.

«Нам дійсно приємно, що Олександр Сугоняко відразу ж відгукнувся на зустріч з нами, адже сьогодні влада не демонструє відкритість перед громадою, по своєму вирішує деякі питання, не враховуючи думки людей», – зауважив координатор Автомайдана Олександр Величко.

На його переконання, досить багато запитань назбиралося і до силових структур Сумщини, які чомусь не реагують на спалахи сепаратизму в регіоні, не проводять роз’яснювальну роботу серед населення і це при тому, що область є прикордонною, має близько 600 кілометрів кордону з Росією.

Олександр Сугоняко поінформував, що 23 квітня має відбутися «круглий стіл» громадськості з силовиками області, на якому можна буде поставити питання до наших правоохоронних структур.

За словами «ударівця», він готовий за допомогою депутатських звернень, запитів посприяти у вирішенні питань активістів та надати відповідну юридичну підтримку.

  4 Квітеня 2015 +Коментар | подобається