Останні події

Кожен тариф має бути обґрунтовано

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив під час спілкування з головами сільських рад та керівниками підприємств Краснопільського району.

«В кожному районі Сумщини для людей найболючішим питанням залишається стрімке зростання цін. При цьому відмічається спекуляційне підвищення цін на товари першої необхідності», – зауважив Олександр Сугоняко.

На його переконання, сьогодні влада не робить головного – не пояснює людям, чому зростають ціни на конкретний вид товару, тим самим викликаючи у людей цілком зрозуміле обурення.

Ще одним важливим питанням, на переконання «ударівця», є так звана адміністративна реформа, яка активно впроваджується. Не дивно, що сільських голів неабияк турбує питання укрупнення територій, адже люди бояться, що без їх згоди, центральна влада власноруч змінить кордони сіл і районів.

За словами переважної більшості голів сільрад, люди хвилюються, де вони завтра будуть, до якої території їх приєднають. Особливо це стосується сільських рад, де проживають менше 500 чоловік.

Відповідаючи на питання людей, Олександр Сугоняко запевнив, що об’єднання відбуватиметься навколо центрів економічного розвитку і всі питання вирішуватимуться лише спільно з громадами.

У ході обговорення ключових питань свої пропозиції надав і помічник народного депутата, очільник Краснопільського УДАРу Ігор Кобушко, зокрема – провести «круглий стіл» з головами сільрад щодо питань децентралізації, а також запропонував Краснопільському лісгоспу створити пільги на дрова для малозабезпечених краснопільчан.

Також за підтримки Олександра Сугоняко та керівників підприємств регіону було підтримано ініціативу краснопільського «ударівця» щодо організації в Краснопіллі спортивної секції з вільної боротьби.

По завершенню візиту в Краснопілля Олександр Сугоняко провів особистий прийом громадян.

  26 Березеня 2015 +Коментар | подобається