Останні події

Сугоняко зустрівся з активом Сумського району

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко провів зустріч з громадою Сумського району: головами сільрад, громадськими активістами, аграрними інвесторами, чиновниками.

Нардеп розповів про роботу у Верховній Раді, а головне – закликав присутніх в залі об’єднати зусилля для підготовки законодавчих ініціатив саме від сумчан.

«Протягом чотирьох місяців роботи у парламенті було прийнято чимало важливих законопроектів, але вони в основному прийняті згори, а потрібно будувати їх знизу, враховуючи саме ваші зауваження та пропозиції, адже ви мене делегували і я маю бути вашим рупором у Верховній Раді», – наголосив Олександр Сугоняко, звертаючись до людей.

На переконання «ударівця», переважна більшість жителів Сумського району проживає в селах, а тому найбільш важливими для ухвалення є закони, які підтримують сільгоспвиробника, захищають людей села.

Яскравим кроком на зустріч селянам народний депутат назвав, нещодавно прийнятий у першому читанні, закон щодо підтримки сільгосптоваровиробників. Основною метою якого є надання можливості продовжити отримання компенсації сільгосптоваровиробниками за продані ними переробним підприємствам молоко і м’ясо.

Присутні охоче підтримали діалог з нардепом та задали питання, які їх хвилюють. Людей цікавили подробиці проведення адміністративної реформи, питання дотації молочної галузі, новації щодо урізання пенсій працюючим пенсіонерам, соціальна реабілітація учасників АТО.

Окремо сумчани відмітили транспортне питання, а саме – відсутність постійного транспортного сполучення між селами району. Відтак, люди висловили обурення, що з 18 існуючих маршрутів, реально працює тільки 8.

Олександр Сугоняко закликав сумчан подати завершені пропозиції щодо проблемних питань, які в подальшому виллються в законопроекти чи зміни до законів.

Транспортне ж питання нардеп пообіцяв взяти на особистий контроль та вирішити найближчим часом.

  25 Березеня 2015 +Коментар | подобається