Останні події

УДАРівці вимагають персонального голосування депутатів міськради

25 березня на сесії Сумської міської ради активісти партії «УДАР Віталія Кличка» розповсюдили серед депутатів листівки з вимогою персонального голосування кожного депутата.

Причиною проведення акції став скандальний випадок з першим заступником міського голови Володимиром Войтенко, який «відзначився» тим, що 18 березня голосував чужою карткою.

Також прес-секретар Сумського УДАРу Ольга Панфілова спробувала проголосувати з саме того депутатського місця, на якому «засвітився» Володимир Войтенко. Замість картки використовувала символічні для сумчан три гривні.

«Партія УДАР наголошує на тому, що кнопкодавство є недопустимим. Взагалі це ганебне явище зазвичай асоціюється з представниками Партії Регіонів у ВР минулого скликання. Громаді міста Суми не потрібні свої «піаністи». Тому партія УДАР бере під свій контроль це питання. Ми будемо фіксувати випадки порушень», - коментує прес-служба партії «УДАР Віталія Кличка».

Депутати міськради неоднозначно відреагували на акцію УДАРівців. Деякі сприйняли її позитивно, пропонували закріпити такі пам’яткі на кожному робочу місці депутата. Натомість деякі представники фракції «Батьківщина» вели себе досить агресивно, кричали, вимагали від активістів покинути приміщення.

  25 Березеня 2015 +Коментар | подобається