Останні події

Сугоняко: Пункт пропуску Рижівка має бути відновлено

Таке переконання народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко висловив під час зустрічі з громадою Білопільського району.

Так склалося, що на самому кордоні між Україною та Росією розташувалися два села – Рижівка та Тьоткіно, відповідно. Місцеві говорять, внаслідок закриття кордону, десятки людей не можуть потрапити один до одного, а напередодні Великодня немає можливості навіть відвідати кладовище, де поховані батьки та родичі.

«Неприпустимим є той факт, що внаслідок погіршення україно-російських відносин страждають мирні люди, а тому ситуацію має бути виправлено найближчим часом», – наголосив Олександр Сугоняко.

«Стосовно відновлення роботи пункту пропуску я не лише зробив депутатський запит на голову Кабміну та міністра оборони, а й особисто поспілкувався з даного питання з головую СБУ Валентином Наливайченко», – поінформував людей «ударівець».

За його словами, є впевненість в тому, що до Великодня буде знайдено вихід з ситуації і люди зможуть перетинати кордон.

У ході спілкування Олександр Сугоняко поділився з виборцями своїм враженням від роботи парламенту, зокрема акцентував увагу на нещодавніх подіях, пов’язаних з прийняттям Верховною Радою поправок в закон про акціонерні товариства.

«Ця законодавча ініціатива була внесена для врегулювання ситуації з виплатою дивідендів. На даний момент держава володіє 50% плюс 1 акцією «Укрнафти» і відчуває проблеми з проведенням зборів акціонерів компанії, оскільки їх ігнорують представники групи «Приват», якій належить 42% акцій «Укрнафти». В результаті виникла проблема з розподілом приватного прибутку і виплати дивідендів», – розповів парламентарій.

Окрім проблем загальноукраїнських, білопільчани торкнулися й питань соціальної відповідальності інвесторів на селі, відновлення спецдозволів на водопостачання.

Під кінець зустрічі Олександр Сугоняко провів особистий прийом громадян. Так, питання, з якими люди зверталися до народного депутата в переважній більшості стосувалися сприяння у побудові газопроводу, допомоги у проведенні лікування, соціального захисту.

  24 Березеня 2015 +Коментар | подобається