Останні події

«УДАР» проконтролює добудову станції швидкої меддопомоги

Народні депутати України, представники групи УДАР Сергій Каплін та Олександр Сугоняко взяли під особистий контроль завершення тривалого будівництва міської станції швидкої медичної допомоги.

З 1982 року в Сумській міській станції швидкої медичної допомоги не проводилося ремонту, аварійний стан будівлі призвів до потрісканої стелі, неприємного запаху, процвівших стін, жахливого стану підлоги та покрівлі, які не витримують жодної критики. До того ж, приміщення, збудовані ще за радянських часів, замалі для персоналу, в кожній з кімнат по 8-10 медпрацівників.

Наразі ж, кошти ніби-то знайшли, але казначейство понад три місяці не може перерахувати кошти для завершення ремонту.

«Обуренню немає меж. Наше завдання «викрутити руки» казначейству, але добитися таки реального виділення коштів», – зазначив, оглядаючи будівлю, Сергій Каплін.

За його словами, жахливий стан станції швидкої меддопомоги в Сумах – це яскравий приклад ганебного стану медичних закладів по всій Україні, де немає нормальних умов для роботи медпрацівників.

На переконання нардепа, надзвичайно важливим в час, коли в Україні війна, щоб кожна копійка, виділена на реконструкцію будівлі, була витрачена згідно законодавства.

«Прикро, що нині стан медзакладів на Сумщині гірший, а ніж за часів Радянського Союзу. Я особисто проконтролюю, щоб кошти більше не зависали в повітрі та надійшли якомога швидше з казначейства. Ремонт має бути проведено оперативно і люди мають працювати у комфортних умовах», – наголосив Олександр Сугоняко. 

«Не можна спекулювати на здоров’ї людей, тим паче, якщо питання стосується екстреної медичної допомоги», – зауважив «ударівець».

  23 Березеня 2015 +Коментар | подобається