Останні події

Каплін та Сугоняко уклали угоду про співпрацю з профспілками Сумщини

Сумська обласна рада профспілок  уклала Угоду про співпрацю з народними депутатами України, представниками групи УДАР Сергієм Капліним та Олександром Сугоняко.

«Саме з Сумщини ми розпочинаємо великий профспілковий тур по всій Україні, планується відвідати близько 700 підприємств, поспілкуватися з працюючими», – зазначив Сергій Каплін, підписуючи документ.

На його переконання, скорочення робочих місць, замороження зарплат, стрімкий ріст цін – все це призвело до того, що більше людям терпіти немає чого, а тому в Україні має постати великий профспілковий рух, завдання якого реальні зміни в країні.

«Працюючі люди вже сьогодні мають відчувати підтримку з боку тих, кому вони делегували свої повноваження у Верховній Раді, а тому найближчим часом у парламенті буде створено міжфракційне об’єднання «За профспілки!», куди ввійдуть депутати, які захищають інтереси звичайних людей, а не тих, хто сьогодні дірвався до влади», – наголосив Сергій Каплін.

«Фактично, профспілки є найбільш свідомими серед суспільства, а тому ми маємо на законодавчому рівні підтримати людей, змінивши букву закону саме на бік звичайного працівника, а не роботодавця», – зауважив Олександр Сугоняко.

Він висловив переконання, що якщо система взаємовідносин між профспілками і державою буде налагоджена – це дасть миттєвий результат. Адже, далі терпіти нікуди, сьогодні на Сумщині в небезпеці бюджетоутворюючі підприємства, зупинка яких призведе до фатальної ситуації не тільки в області, а й в країні вцілому.

Керівники профспілок області подякували народним депутатам за увагу та висловили свої пропозиції щодо змін в законодавстві на користь працюючих. 

  23 Березеня 2015 +Коментар | подобається