Останні події

«Ударівці» запитали мера про тариф

Завітавши на звіт міського голови Сум Олександра Лисенка, активісти «УДАРу» скористалися нагодою задати питання меру, яке є актуальним чи не для кожного сумчанина, а саме – підвищення вартості проїзду в маршрутках Сум.

Як результат, запитання члена Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександра Чеботарьова викликало шквал позитивних оплесків в залі Будинку культури «Хімік».

«Сумський міськвиконком антизаконним таємним способом в черговий раз ухвалив рішення про підвищення вартості проїзду у маршрутних таксі Сум. Всім вже відомо, що ініціатором такої ухвали є саме мер, тож чи не відчуваєте ви сором за такі рішення перед громадою», – запитав «ударівець», звертаючись до мера.

В свою чергу, Олександр Лисенко у кращих традиціях підприємців-перевізників спробував пояснити свою позицію подорожчанням паливо-мастильних матеріалів та зіслався на «прозорі» прорахунки перевізників, які, ніби-то, виконком перевірив.

На таку відповідь мера з залу почулися вигуки людей, яких обурило те, з якою впевненістю міський голова захищає перевізників, не враховуючи, що зарплати у людей не зросли і більшості сумчан відтепер не по кишені щодня користуватися маршрутним транспортом.

  21 Березеня 2015 +Коментар | подобається