Останні події

«УДАР» подарував меру сміттєвий подарунок

«Ударівці» промовисто нагадали Сумському міському голові Олександру Лисенку, що не варто забувати про свої обіцянки та слідкувати за містом, яким опікуєшся. Молодь «УДАРу» влаштувала суботник на візитній вулиці Сум – Харківській, де й зібрала мерський подарунок – піраміду зі сміття.

«Ми вирішили допомогти Олександру Лисенку зібрати ще більше сміття в центрі міста, адже й досі не розтає брудний сніг, який мер звіз на головну площу міста ще взимку», – жартома зауважила прес-секретар Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ольга Панфілова.

Насправді ж, підкреслила Ольга Панфілова, нас, як сумчан, обурила байдужість мера та підпорядкованих йому комунальних служб.

«Таке враження, що Олександр Лисенко взагалі не знає, що відбувається в його місті, адже на одній з головних вулиць – Харківській, де кожного дня прогулюються сотні сумчан, наші активісти за три години назбирали близько 50 мішків сміття, серед якого не лише торішнє опале листя, а й пляшки, пачки від сигарет та навіть використані шприци», – зазначила Ольга Панфілова.

За її словами, дивує те, що Суми потопають у бруді та при цьому Олександр Лисенко продовжує на відмінно вже звичну для себе роботу з підняття тарифів. Так, вчора, за погодженням міського голови, знову виросли тарифи. Цього разу на вивіз сміття для сумчан та склали вже 8 гривень.

«Ми влаштували суботник в якому взяли участь близько 50 «ударівців», вичистили сквер навпроти ринку СКД та вулицю Харківську. Найбільше здивував стан фонтанів, де замість води цілі купи ще торішнього сміття серед якого чимало побитого скла, а поруч граються зовсім маленькі діти з мамами. Картина вражає», – поінформувала Ольга Панфілова.

Піраміда зі сміття, споруджена активістами «УДАРу» навпроти входу до міської ради, викликала неабиякий інтерес у журналістів, тому приймати дарунок вийшов сам Олександр Лисенко, який спробував пов’язати акцію «ударівців» з фірмою-перевізником сміття, яка відмовилася вивозити сміття з центру Сум.

Також чиновник звинуватив активістів, що ті в письмовому вигляді не вказали йому, де варто прибрати та привезли сміття під вікна мерії.

На що «ударівці» відповіли, що кожен має займатися своєю справою, а якщо хтось робить це не досконало – мають бути зроблені відповідні висновки.

По закінченню акції, «ударівці» прибрали привезене сміття та вивезли його до сміттєзвалища. 

  19 Березеня 2015 +Коментар | подобається