Останні події

Минуло 10 місяців з дня викрадення Сергія Лихмана

Рівно 10 місяців минуло, як зник керівник Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Лихман.

«Минуло 10 місяців, як тривають пошуки Сергія, а віз і нині там. Ніякої нової інформації щодо ходу справи представники правоохоронних органів не дають. За їх словами постійно відпрацьовуються різні версії, кожного тижня слідчі звітують керівництву про хід справи, з’являються нові подробиці у справі», – зазначив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко.

«Як говорять у прокуратурі більше 30 томів у справі досі не дали результату. В переважній більшості ж правоохоронці займаються відписками та не квапляться знаходити нові подробиці зникнення Сергія Лихмана», – переконаний голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко.

Як відомо, Сергія Лихмана було викрадено 18 травня і з того часу немає ніякої інформації про його місцезнаходження.

Родина, друзі та однопартійці Сергія Лихмана просять усіх, хто має інформацію щодо його зникнення або можливого місцезнаходження звертатися до правоохоронних органів. Анонімність гарантована.

  18 Березеня 2015 +Коментар | подобається