Останні події

Закон про Донбас – крок до мирного вирішення конфлікту

В цьому переконаний народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко.

«Особисто я підтримав  так званий закон про Донбас, адже це політичний сигнал. Ми показали світовій спільноті, агресору та тим мирним жителям, які живуть у Донецькій та Луганській областях, що конфлікт можна вирішити мирним дипломатичним шляхом», – зазначив нардеп.

«Ударівець» пояснив, у законі про особливий статус Донбасу жодним чином не йдеться про федералізацію чи легітимізацію терористичних угрупувань. Мова йде про необхідність проведення дострокових демократичних і вільних виборів на Донбасі, але лише у випадку, коли нині окуповані території будуть контрольовані українською владою та відбудеться реальне роззброєння воєнізованих формувань, виведення важкої воєнної техніки.

Олександр Сугоняко також відзначив важливість іншого ухваленого депутатами документу – звернення до ООН і ЄС про направлення миротворців на Донбас.

«Реакція Москви та терористів на ухвалені в Верховній Раді рішення говорить сама за себе. Противник пручається як може мирним крокам зі сторони України», – підкреслив нардеп-«ударівець».

На його переконання прийняття декларативних законів , які стосуються ситуації на сході – важлива справа, але зараз потрібно не піаритися на війні, а займатися конкретними справами. Треба переходити від імітації реформ до реального їх впровадження інакше, переконаний депутат, у людей увірветься терпець і їхньому обуренню не буде меж.

  18 Березеня 2015 +Коментар | подобається