Останні події

Олександр Сугоняко провів зустріч з ветпрацівниками Сумщини

В рамках роботи на 158 виборчому окрузі народний депутат України, представник групи УДАР відвідав Сумський філіал Державного НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

У ході зустрічі Олександр Сугоняко розповів про 100 днів роботи у Верховній Раді Україні, зокрема зробив акцент на тому, що популістські гасла багатьох чиновників не дозволяють практично реалізувати ті реформи, які чекають в регіонах.

«Люди делегували кожного з депутатів, щоб ті представляли їх інтереси, а не займалися відмовками на кшталт тяжкого становища в країні, пустої казни через бойові дії на сході. Моя мета зустрічі – це почути скарги, зауваження, а головне – конструктивні пропозиції та побажання», – наголосив ударівець.

На його переконання, пропозиції та побажання можна буде випрацювати в законопроекти або звернення до профільних міністерств чи державних служб.

За словами директора Сумського філіалу Державного НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Олександра Коваленка, серед нагальних питань, які турбують людей низький рівень зарплат працівників, застаріле обладнання та замалі тарифи на послуги лабораторії, які вже понад п’ять років не переглядалися.

Працівники Сумського філіалу ДНДІЛДВСЕ пообіцяли в письмовому вигляді надати Олександру Сугоняко пропозиції аби в подальшому донести їх до чиновників найвищого рангу.

  12 Березеня 2015 +Коментар | подобається