Останні події

Олександр Сугоняко зустрівся з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко заявив про чітку позицію стосовно підтримки чорнобильців щодо питань соціального захисту.

На цьому «ударівець» наголосив під час спілкування з ліквідаторами аварії на ЧАЕС в Сумській обласній облдержадміністрації, яких обурило нещодавнє скорочення соцвиплат, підтримане більшістю депутатів Верховної Ради України.

«Особисто я, як народний депутат України, 28 грудня 2014 року не голосував за внесений Урядом Закон «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», адже вважаю занадто різкими пропозиції Кабміну», – зазначив Олександр Сугоняко.

На його переконання, не можна все списувати на складну ситуації в країні, бойові дії на сході, слід посилювати режим економії, але не так різко та не за рахунок найбільш незахищених верств населення.

Зміни до закону запровадили ще в грудні торік. А тепер ліквідаторів змушують визначитися, які пільги вони хочуть отримувати, а від яких – відмовляться.

Чорнобильці кажуть, від нового року їм просто перестали платити по 303 гривні на харчування за чорнобильською пільгою. Бідкаються, й без того ледь зводили кінці докупи, а тепер не знають, як виживати.

Нардеп подякував чорнобильцям за їхню активну громадянську позицію та ініціював започаткувати постійний діалог з сумськими ліквідаторами аварії на ЧАЕС, зустрічаюсь для вирішення питань як мінімум раз на місяць.

Також нардеп пообіцяв скерувати письмове звернення чорнобильців до Міністра соціальної політики України Павла Розенко, щоб розібратися, як вирішити питання людей.

  12 Березеня 2015 +Коментар | подобається