Останні події

Сумчани згадали Нємцова

1 березня сумчани зібралися у сквері імені Шевченка, аби висловити свою солідарність із тими росіянами, які мають сміливість виходити на протест проти диктаторської політики Путіна.

Як відомо, на 1 березня у багатьох містах Російської Федерації планувався Марш Весни. Це мав бути марш незгодних з політикою Путіна. У ніч на 28 лютого в Москві, у самому центрі в 50 метрах від Кремля було вбито опозиційного політика Бориса Нємцова.

«Валерія Новодворська, брат Макаревича Олексій, Борис Нємцов… Це обличчя опозиції. Але скільки людей вже стало і ще стануть жертвами політичних репресій Путіна? Скільки загинуло та гине людей у Донецьку та Луганську кожного дня? Мирна Волноваха, мирний Маріуполь», - звернувся до учасників заходу голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко.

«Сьогодні ми стоїмо тут у Сумах аби не лише вкотре показати, як ми ставимося до політики Путіна. Ми показуємо свою солідарність з тими росіянами, яких зомбоящики ще не перетворили в овочі. Ми показуємо, що можна ненавидіти владу, але любити народ», - наголосив Дмитро Лантушенко.

Також на мітингу до сумчан звернувся громадський активіст, історик Олег Корнієнко. Зі словами підтримки виступив голова Незалежної профспілки заводу Фрунзе Михайло Бачинський.

Учасники заходу також висловили пошану подвигу Надії Савченко та вимагали її негайного звільнення.

Пам'ять людей, які загинули через злочини Путіна, пам'ять українських військових, мирних жителів та жертв режиму була вшанована хвилиною мовчання.

  1 Березеня 2015 +Коментар | подобається