Останні події

Сумські УДАРівці влаштували автопробіг за мир

В знак солідарності з росіянами, які сьогодні вийшли на вулиці Росії, щоб висловити свою позицію проти політики Володимира Путіна, близько 10 автівок з прапорами проїхали різними вулицями Сум.

«Сьогодні дуже важливо не втрачати віри у власні і сили відчувати, що ми не наодинці з агресією Путіна, по-перше, ми єдині, як народ і стоїмо пліч-о-пліч, а по-друге, нас в нашій боротьбі підтримують самі ж свідомо мислячі росіяни», – зазначив активіст-ударівець Віталій Корж.

Всі автомобілі, прикрашені національною символікою та прапорами політичної партії «УДАР Віталія Кличка», вишикувались в колону і попрямували з Хіммістечка в сторону центра міста.

Примітно, що перехожі вітали активістів, а водії на зустрічних авто сигналами в клаксони виказували свою солідарність з ударівцями.

Відтак, Харківська, проспект Шевченка, Металургів, Курська, Білопільська, Роменська, Прокоф’єва, Петропавлівська, Соборна і це далеко не повний перелік вулиць, де проїхалися УДАРівці.

Закінчили свій маршрут активісти на площі Незалежності, звідки попрямували в Сквер імені Тараса Шевченка, де відбувся мітинг.

  1 Березеня 2015 +Коментар | подобається