Останні події

Олександр Сугоняко зустрівся зі студентами Сум ДПУ ім. Макаренка

На зустрічі з майбутніми педагогами мова йшла про річницю Революції гідності, взаємну довіру влади та суспільства, військову агресію на сході, бюджет України на 2015 рік, знецінення гривні на фоні стрімкого зросту цін.

Обговорювалася також система вищої освіти. На думку головного ударівця Сумщини, при оцінці ефективності вузів повинна враховуватися думка студентів, адже саме студенти є рушійною силою майбутніх змін в Україні.

«Революція гідності, яку ми з вами вибороли – це чи не єдиний шанс змінити країну і тільки від нас з вами залежить, якою буде Україна. Адже, всім відомо до чого призвела казка про Помаранчеву революцію, яка закінчилася авторитарним режимом Віктора Януковича», – зазначив Олександр Сугоняко, звертаючись до студентів.

«Моя мета спільно з вами напрацювати пропозиції, які в подальшому виллються в достойні законопроекти», – підкреслив нардеп.

Він вислухав і відповів на запитання студентів. Найпопулярнішим було: «Чи можливо, щоб у Сумському педагогічному нарешті запрацювала їдальня, яка сьогодні перебуває не на балансі вузу?». На що чиновник відповів твердо і впевнено, що докладе максимум зусиль аби розв’язати наболілу проблему. До слова, він додав: «Дивно, що обласна влада ніяк не реагує на ситуацію з харчуванням у виші і це при тому, що здорове збалансоване харчування молоді не другорядне питання». Олександр Сугоняко пообіцяв зробити відповідні депутатські запити в профільні міністерства.

Також молодь цікавило чи можливо відновити державну програму «Доступне житло», внести пільги для проїзду студентів в маршрутних транспортних засобах, вплинути на відновлення роботи ПАТ «Завод ім. Фрунзе».

Окрім спілкування, Олександр Сугоняко разом зі студентами оглянув експозицію, присвячену подіям на Майдані та презентував свою збірку поезій «Спрага до життя». 

  26 Лютого 2015 +Коментар | подобається