Останні події

Олександр Сугоняко: Думка громади має бути основоположною

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив у ході зустрічі з головами сільських рад та особистого прийому з громадянами Краснопільщини.

«Моя мета донести до Києва те, що турбує громаду на місцях, показати керівництву країни ваше бачення реформ», – наголосив Олександр Сугоняко.

За його словами, першочерговим кроком щодо реалізації пропозицій людей мають стати зміни до головного кошторису країни, які будуть розглядатися на найближчій позачерговій сесії в Верховній Раді. 

Під час спілкування, селяни ставили питання пов’язані з ситуацією в Україні, і запевняли, що така  підтримка та «живе» спілкування з народним обранцем для них є важливими. На що політик відповів, що завжди відкритий до діалогу, адже головна роль – працювати на благо громади не лише у сесійній залі, а й на території свого виборчого округу, знати проблеми людей і намагатися максимально сприяти їх розв’язанню.

Серед питань, що найбільше хвилюють людей – нинішня військова агресія на сході, знецінення гривні, низькі закупівельні ціни на молоко, індексація зарплат та пенсій, люстрація влади, підвищення тарифів на енергоносії, скорочення фінансування та інші.

Неабиякий акцент громада зробила на неприпустимості збільшення пенсійного віку для жінок та чоловіків. Олександр Сугоняко запевнив людей, що його особиста позиція єдина з позицією однопартійця з Політичної партії УДАР міністра соціальної політики Павла Розенко, а отже пенсійний вік підвищено не буде.

По завершенні зустрічі нардеп дав доручення помічникам Ігорю Кобушко та Андрію Комарову зібрати пропозиції від громади Краснопільщини, щоб в подальшому покласти їх за основу законопроектів.

  25 Лютого 2015 +Коментар | подобається