Останні події

Олександр Сугоняко: «Сумщина має стати прикладом чіткої координації дій усіх служб для забезпечення безпеки людей»

На цьому наголосив народний депутат України, представник групи УДАР під час розширеної наради з питань цивільного захисту.

«Ми маємо зробити все для забезпечення охорони об’єктів масового скупчення людей. Окрему увагу треба приділити бомбосховищам, які мають бути максимально придатні до використання, незважаючи на форму власності чи відомчу належність», – зазначив нардеп.

Звертаючись до представників оперативних служб області, Олександр Сугоняко зауважив, що законодавчі акти щодо цивільного захисту мають бути якомога зручними та дієвими, а не лишатися нереальними до виконання, а тому саме на пропозиціях з місць повинні бути сформовані зміни до законодавства.

«Спільними зусиллями ми маємо оновити застаріле законодавство, внести поправки, адже у нас немає часу займатися відписками, люди повинні знати, що в разі військової агресії будуть у безпеці. Це можливо зробити тільки, коли буде чіткий алгоритм дій», – підкреслив ударівець.

У ході спілкування представники відповідних управлінь та департаментів висловили низку пропозицій серед яких на законодавчому рівні внести мережу проводового радіо до об’єктів цивільної оборони, зобов’язати Укрпошту розсилати листівки з адресами найближчих бомбосховищ та відпрацювати статтю про кримінальну відповідальність власників підприємств, що не опікуються належним станом бомбосховищ.

  23 Лютого 2015 +Коментар | подобається