Останні події

УДАРівці відкрили музей майдану в Сумах

20 лютого у Будинку Рад Сумської ОДА відбулося відкриття експозиції, присвяченої пам’яті Революції гідності.

На вході до Будинку рад сумчан зустрічали барикади зі снігу, на яких стояли державні прапори та прапори політичних партій – учасників майдану. Також стояли бочки і намет.

До експозиції ввійшли фотографії з сумського майдану, зразки агітпродукції, перепустки в Будинок Профспілок, протигази, світло-шумові гранати, пулі, щит беркуту, шоломи, шини, коктейлі молотова, прапори. Також до уваги громади було представлено виставку книг різних авторів, присвячених майдану.

За словами голови Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитра Лантушенко, місце відкриття експозиції не випадкове – це саме те приміщення, де в ніч на 27 січня 2014 року міліція по-звірячому розігнала учасників мирного майдану.

«Ми зібралися всі разом, як і рік тому. Сумські УДАРівці організували цей захід з метою відтворити атмосферу майдану. Ту атмосферу, яка усіх нас об’єднала і дала надію. Усі фотографії і речі, усі обличчя нагадують нам, ким ми були і за що боролися», - сказав Дмитро Лантушенко.

Нардеп-УДАРівець Олександр Сугоняко звернувся до громади зі словами поезії та подарував усім бажаючим свою книгу віршів, присвячених майдану.

Серед гостей заходу були: голова Сумської ОДА Микола Клочко, народні депутати України Олег Медуниця та Олександр Сугоняко, міський голова Олександр Лисенко, Микола Чернотицький, Андрій Рибалка, Іван Бортнік, Василь Кучеренко, Олександр Кукса, представники ВО «Свобода», «Батьківщини», Радикальної партії, Демальянсу, депутати Сумської міської ради, громадські активісти.

 

Відмічаємо, що захід розпочався пізніше через те, що окремі представники громади зібралися на мітинг з вимогами до голови Сумської ОДА. Партія «УДАР Віталія Кличка» наголошує на тому, що ніякого відношення до цього стихійного мітингу не мала. Адже, метою заходу було згадати майдан та тих, хто поклав життя за наше майбутнє.

  20 Лютого 2015 +Коментар | подобається