Останні події

Олександр Сугоняко допоможе реалізувати Проект USAID «Впевнений бізнес – заможна громада» на Сумщині

Про це нардеп зазначив під час засідання круглого столу «Регіональні ініціативи з підтримки, розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області».

         «Я такий же, як і ви. Всі труднощі, з якими стикаєтесь ви в ході становлення бізнесу, знайомі й мені, адже сам виходець із малого бізнес середовища. В України і Сумщини є унікальний шанс почати все з чистого листа і вибудувати нові правила гри», – зазначив ударівець, звертаючись до представників малого та середнього бізнесу.

         «Настав час для відкритого чесного постійного діалогу з бізнесом, першим етапом якого мають стати пропозиції підприємців щодо змін в законодавстві з якими я, як народний депутат виступлю вже у стінах верховної Ради», – наголосив Олександр Сугоняко.

         За словами директора представництва Центру міжнародного приватного підприємництва Наталії Баландіної, Сумщина потрапила до трійки пілотних регіонів, де буде реалізовано проект USAID «Впевнений бізнес – заможна громада» , а тому саме плідна співпраця народних обранців з підприємцями на місцях допоможе якомога швидше досягти позитивних результатів з впровадження реформ у сфері боротьби з корупцією та для покращення бізнес-середовища в регіоні.  

  20 Лютого 2015 +Коментар | подобається