Останні події

УДАРівці ініціюють масштабні навчання з цивільної оброни

На базі Сумського центру професійно-технічної освіти відбулися практичні заняття щодо дій в разі запровадження режиму надзвичайної ситуації, укриття в захисних спорудах і дій під час артилерійно-ракетного обстрілу.

«За ініціативи народного депутата групи УДАР Олександра Сугоняко в Сумах стартують навчання в першу чергу для того, аби відповідальні люди на місцях уповні відчули ситуацію, в якій зараз перебуваємо й оцінили її серйозність», – зазначив помічник народного депутата Віталій Мельник.

За його словами, особлива увага має приділятися навчальним закладам, де перебуває багато учнів, педагоги мають знати куди скерувати дітей, як діяти в разі артилерійно-ракетного обстрілу.

«За минулої влади на Сумщині зовсім не приділялася увага питанням цивільного захисту, як результат, в колишніх бомбосховищах спортзали, кафе та ресторани, які зовсім втратили своє функціональне призначення», – поінформував спеціаліст навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області Олег Корнієнко.

На переконання фахівця, Сумам за приклад треба взяти досвід Києва, де за ініціативи міського голови Віталія Кличка було створено фонд захисних споруд цивільного захисту.

Олег Корнієнко звернув увагу людей на те, що головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення мережею проводового мовлення, а також через місцеві радіомовні станції і телебачення, а тому громадянам не варто відмовлятися від проводового радіо, яке може врятувати життя.

  19 Лютого 2015 +Коментар | подобається