Останні події

Дмитро Лантушенко проголосував «проти» підвищення вартості проїзду у маршрутках

Сьогодні, 17 лютого, на засіданні виконкому Сумської міськради вкотре розглядалося питання підвищення вартості проїзду в маршрутках до трьох гривень.

«За» проголосували сім членів виконкому, два утрималися, проти голосував лише Дмитро Лантушенко, голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

«Це мій послідовний крок», - вважає УДАРівець. «Нам так і не було надано економічне обґрунтування тарифу. Думка громадськості теж не була врахована, адже не було проведено обіцяних громадських слухань», - заявив Дмитро Лантушенко.

За його словами, ті розрахунки, які протягом тривалого часу демонстрували перевізники, не витримували жодної критики. Ані прозорих розрахунків, ані обговорення цієї проблеми ми так і не дочекалися. Перевізники та члени виконкому обґрунтовують своє рішення через стрибок курсу долара і підвищення ціни на паливо та чомусь ніхто не згадав, що зарплатня у сумчан залишилася незмінною, резюмував «ударівець».

Нагадуємо, що рішення про підвищення вартості проїзду набуває чинності наступного дня після підписання його мером та оприлюднення на сайті мерії.

  17 Лютого 2015 +Коментар | подобається