Останні події

Олег Романовський очолив Шосткинський УДАР

Головою Шосткинської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" залишився Олег Романовський. Відповідне рішення було ухвалене 10 січня під час звітно-виборчіх зборів Шосткинської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

З 2012 року Олег Романовський був керівником Шосткинської міської організації УДАРу. Він відзначив, що основним завданням для себе бачить активізацію партії та підготовку до наступних місцевих виборів. «Партія УДАР виходить на новий етап діяльності і попереду – місцеві вибори. Наші основні завдання – зберегти та укріпити партійну структуру шляхом залучення нових активістів та реалізації соціально-важливих проектів. Адже людям зараз необхідні зміни не на папері, а реальні зміни, які торкнуться кожного», - зазначив Олег Романовський під час проведення зборів. «У нас за плечима два роки активної роботи в Шостці і в загалі в Сумській області, президентські та парламентські вибори, участь у Революції гідності, десятки акцій. Але саме зараз розпочинається справжня робота, за результатами якої можна буде робити висновки про рівень нашої організації», - вважає Олег Романовський.

На зборах було переобрано склад Ради міської організації, до якої ввійшли найактивніші члени партії. Це дасть можливість активізувати роботу організації і втілити в життя найважливіші проєкти.

Під час обговорення планів на майбутнє Ігор Дедякін підкреслив, що партія "УДАР" братиме участь у майбутніх виборах до місцевих органів влади самостійно. "Протягом минулого року ми поступались власними політичними амбіціями. Адже ми розуміли, що країні, перш за все, потрібна єдність. Натомість, зараз, ми вважаємо, настав час активізувати діяльність "УДАРу" як самостійної політичної сили", - повідомив Ігор Дедякін.

Лариса Єременко додала, що Шосткинська міська організація, буде проводити відкритий відбір кандидатів на місцеві вибори, дуже ретельно фільтрувати їх і в загалі "УДАР" вестиме абсолютно прозору політику щодо кандидатів, яка базуватиметься на принципах конкурентності, відкритості та прозорості. "Одна з основних цілей нашої партії – це створення соціальних ліфтів для молодих, освічених, амбітних лідерів, які здатні змінити нашу країну. Необхідно якісно змінити українську політичну еліту, привівши до влади в усіх областях нових політичних лідерів".

 

Прес-служба Шосткинської міської організації

політичної партії "УДАР Віталія Кличка"

  10 Січня 2015 +Коментар | подобається