Останні події

Сумські УДАРівці пікетували обласну прокуратуру

22 грудня під стінами Сумської обласної прокуратури представники партії «УДАР Віталія Кличка» разом з іншими ініціаторами  пікету вимагали відставки новопризначеного заступника головного прокурора області Сергія Маслюка. Організатор мітингу народний депутат Олег Медуниця заявив, що призначення заступником голови обласного прокурора Сергія Маслюка - це неповага до сумчан, які активно боролися з режимом Януковича.

«Ми  висловлюємо  гучний протест проти призначення члена Партії Регіонів заступником прокурора Сумської області. Ми разом із Сумською громадою  не для того стояли на Майдані, щоб за нашими спинами проходили ось такі ганебні кадрові призначення», - зауважив Дмитро Лантушенко, голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Активісти принесли плакати з надписами «Ви дограєтесь», «Прокуратура задовбала», а також під сходами прокуратури звели  інсталяцію з  автошин та коктейлів молотова. Під час вигуків «Маслюка у відставку!!!» до громади вийшов в.о. головного прокурора Ігор Задоренко. Він зазначив, що Маслюка назначили у генпрокуратурі, і що він єдиний сумчанин в обласному керівництві прокуратури. Після цього Ігор Задоренко запросив представників громадськості  та ЗМІ до себе у приймальню. Результат розмови – нібито повна непричетність Маслюка до жодних відомих ганебних фактів його біографії. Як стало відомо згодом ГО Майдан схвалила кандидатуру Маслюка. Наголошуємо на тому, що Сумська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» офіційно виступає проти таких ганебних кадрових призначень.

  23 Грудня 2014 +Коментар | подобається