Останні події

Олександр Сугоняко взяв участь у круглому столі представників профспілок

22 грудня народний депутат України, голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко взяв участь у круглому столі щодо намірів Уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів та того, як це вплине на життєдіяльність українців.

В обговоренні взяли участь представники профспілок різних підприємств та організацій міста Суми. Люди стурбовані тим, що рішення, які прийнято або запропоновано Урядом і парламентом суттєво звужують або ліквідують трудові і соціальні права працівників, молоді, пенсіонерів.

Під час обговорення Олександр Сугоняко зазначив, що він категорично проти того, щоб питання економії бюджетних коштів вирішувалися за рахунок представників найважливіших та найчутливіших галузей держави.

«Я був держслужбовцем та отримував таку ж заробітну плату, як і ви. Мій батько пропрацював все своє життя освітянином, тому проблеми освіти для мене дуже близькі. Ви знаєте, що я пишу вірші, тому культура грає значну роль в моєму житті. Те саме про медицину та інші життєвонеобхідні галузі нашого життя. Ми повинні робити зараз все можливе і неможливе для того, щоб не втратити надію. Так, зараз дуже складні часи,  але не можна піддаватися песимізму. Я у свою чергу буду захищати інтереси своїх виборців», - зазначив Олександр Сугоняко.

«Економічні питання повинні вирішуватися не за рахунок людей, треба розібратися у корупційних схемах, вивести бізнес із тіні, повернути те, що вкрадено», - підкреслив УДАРівець.

  22 Грудня 2014 +Коментар | подобається