Останні події

Сумська делегація взяла участь у депутатському форумі

29 листопада у Києві відбувся ІІ форум депутатів всіх рівнів від політичної партії «УДАР Віталія Кличка». У форумі взяли участь близько 700 депутатів від УДАРу місцевих рад всіх рівнів, народні депутати та лідер партії УДАР, мер Києва Віталій Кличко.

«УДАР  – це потужна всеукраїнська партія, яка сьогодні має працювати з потроєною силою - задля змін в країні на усіх рівнях» - заявив лідер партії УДАР  Віталій Кличко під час виступу.

«Сьогодні УДАР має бути монолітною силою. З розумінням завдань і партії, і країни на цьому складному для України етапі. Ми очищуємо і розбудовуємо партію, ми ставимо перед собою нові завдання і визначаємо, як саме нам їх виконувати, куди і для чого ми рухаємося, - зазначив Віталій Кличко. - Сьогодні на місцях партія має працювати з потроєною силою - задля змін в країні на усіх рівнях. Ви, як депутати, репрезентуєте партію в органах влади на місцях. Це велика відповідальність і на вас велика надія. УДАР повинен працювати і результати мають бути помітними», - підкреслив лідер УДАРу.

Віталій Кличко відзначив, що попереду місцеві вибори, і зауважив, що УДАР братиме в них участь самостійно. «Ми повинні серйозно підготуватися до виборів, щоб отримати гідний результат і не розчарувати людей. УДАР – це потужна всеукраїнська партія, яка ставить перед собою великі і досяжні цілі. Ми тільки на початку свого шляху!» – наголосив мер Києва.

Керівник депутатської групи "УДАР", заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Тарас Кутовий наголосив, що сьогодні в парламенті створена коаліція, у складі якої конституційна більшість депутатів. «Група "УДАР" у фракції  "Блоку Петра Порошенка" є найбільшою групою. І ми монолітна команда. Всі народні депутати, які входять до групи,- фахові та патріотичні люди",  - сказав народний депутат.

Народний депутат Єгор Фірсов запевнив, що партія УДАР збереже свою ідентичність в новому складі парламенту і відстоюватиме програму партії. «Ми зберегли свої позиції. Сьогодні в парламенті 40 представників УДАРу, - додав Єгор Фірсов.

Від Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у форумі взяли участь голова виконкому Сумської обласної організації Інна Сопітько, голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко, голова Тростянецької районної організації УДАРу Віталій Поляковський, голова Лебединської районної організації УДАРу Сергій Древаль, заступник голови Л.Долинської районної організації УДАРу Валерій Олещенко, голова Конотопської міської організації УДАРу  Олександр Шосталь, заступник голови В.Писарівської районної організації Григорій Сіденко, голова Станівської сільської ради Юрій Дудній, депутат Юнаківської сільської ради Вадим Швець. 

  1 Грудня 2014 +Коментар | подобається