Останні події

Тренування з чемпіонами Європи для маленьких спортсменів

27 вересня у спортивній залі інституту фізичної культури СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулася урочиста подія, організована Сумською обласною федерацією вільної боротьби та Сумською обласною федерацією боротьби сумо.

До цієї соціально значимої події долучилися керівництво університету, управління молоді і спорту Сумської ОДА, клуб оздоровчої йоги К-99, спортивно - розвиваючий клуб «Веселий богатир», міжнародний благодійний фонд «Сагасітас Україна» та інші.

У ході заходу було проведено показове тренування для 50 дітей з міста Суми, смт Жовтневого, смт Хотіні та інших населених пунктів області.

Після цьго переможці та призери Чемпіонату Європи з боротьби сумо були відзначені грошовими преміями та спеціальними подарунками, які вручили віце-президент Федерації вільної боротьби Юрій Голуб та президент Сумської обласної федерації сумо Віталій Дегтяр.

Маленькі спортсмени були приємно вражені подарунками від Дмитра Лантушенка та Олександра Сугоняко – квитками на концерт гурту «Океан Ельзи». Вручаючи подарунки маленьким зіркам боротьби Олександр Сугоняко пообіцяв пообіцяв організувати найближчим часом ексклюзивну фотосесію з Віталієм Кличко для переможців чемпіонату Європи з сумо та взяв з собою спортивну форму для автографів Віталія Кличко.

Також окрему подяку організатори заходу висловлюють благодійному фонду «Сагасітас Україна», який виступив спонсором виготовлення спортивної форми для учасників заходу з патріотичними логотипами та логотипами федерацій. Діти з задоволенням одягли форму та позували на фотосесії.

Також не залишись без уваги люди, які протягом літа сприяли у проведенні капітального ремонту спортивної зали, завдяки чому ведучі спортсмени Сумщини та безліч дітей мають можливість тренуватися у достойних умовах. Особливо хочеться відзначити таких людей, як ректор СДПУ ім. А.С.Макаренко Анатолія Івановича Кудренко, директора інституту фізичної культури Лянного Юрія Олеговича, офіційного перевізника  федерації  Володимира Ярошина, керівників благодійного фонду «Сагасітас Україна» Руслана Скляренко і Сергія Савченко, прихильників спорту Олександра Борисова, Олександра Костюка, Сергія Яресько, Олександра Солдаткіна. Всі ці люди були відзначені подяками від організаторів заходу.

У кінці заходу всі учасники та гості спілкувалися, відвідали фірмовий узбецький плов та фотографувалися на пам'ять.

  27 Вересня 2014 +Коментар | подобається